Žvilgsnio galia

Žiūrėkite į žmones su meile, neįkyriai, tada jie su jumis jausis laisvai. Jie neturėtų jaustis verčiami atsakyti į jūsų žvilgsnį ar paklusti jūsų valiai. Jūs spinduliuojate ir dovanojate šilumą kaip saulė, besąlygiškai.
Žinoma, nereikėtų itin įsmeigti į kažką akis ar pasyviai, be išraiškos stebėti, nes tokiu būdu galima žmogų išmagnetinti, išsiurbti ar net vampyruoti. Tokių žvilgsnių intuityviai stengiamasi vengti. Ir atvirkščiai, spinduliuojantys teigiamą energiją, tarsi kažką duodantys žvilgsniai, patys pritraukia dėmesį į save.
Kasdieniniame gyvenime galime geranorišku žvilgsniu, bei šviesiomis mintimis padrąsinti žmones, kurie galbūt turi kažkokių abejonių, rūpesčių ar yra neviltyje.
Kai žmonės sutinka vienas kitą, bei užmezga tarpusavio ryšius, taip pat yra ir dvasiniame pasaulyje. Ir šiame lygmenyje mes veikiame kartu su begaliniu kiekiu būtybių, galinčių skleisti ir malonius, ir kenkiančius spindulius. Tuo galima paaiškinti kai kurias vidines būsenas.
Toks pat procesas vyksta tarp žmonių, kai vienų žmonių mintimis, jausmais įtakojami kiti žmonės. Kartais žmonės netgi suserga nuo kito, jų nemėgstančio, nepalankaus žmogaus ar būtybės žvilgsnio. Taip galima akivaizdžiai suvokti žvilgsnio jėgą ir galią. Todėl svarbu nuolat kreipti dėmesį į savo elgesį ir įstengti į nieką nepažvelgti piktai.
Žvilgsnis, požiūris yra daugelio dalykų gyvenime išeities taškas. Labai daug priklauso nuo to, kaip žmonės žiūri vienas į kitą. Netgi karai yra viena iš pasekmių kaip žmonės žiūri vienas į kitą. Žemėje matome nuolat vienas į kitą grėsmingai žiūrinčius žmones. Jei jie žinotų, kad žvilgsniu nukreipta galia be jų žinios ir toliau veikia, bei vieną dieną sugrįžta jiems patiems atgal, tai galbūt apdairiau elgtųsi su savo žvilgsniais…
Suvokę didžiulę teigiamą ar neigiamą žvilgsnio įtaką, tuo pačiu suvokiame ir kiek gero galime padaryti savo žvilgsniais Žemei.
Scroll to Top