Renginys 2022 11 11

Jeigu jaučiate, jog laikas atstatyti savo Gyvybinius resursus, atgauti ryšį su savo Kūnu ir Siela, ypač jei kūnas Jums siunčia įvairius signalus, o Jūs jų negalite suprasti, jeigu norite pradėti matyti gyvenimą kitomis akimis, patirti, kas yra neskubėjimas, ramus ir gilus tekėjimas, ką gali suteikti gyvenimui kokybiškas dėmesys sau ir laikas su savimi, ką gali duoti tokios praktikos – kviečiame registruotis! Taip pat išmoksite atlikti savimasažą veidukui ir pasirūpinti savo išoriniu, ir vidiniu grožiu. Sužinosite apie eterinių aliejų naudą. Visapusiškai susiharmonizuosite, prisipildysite gyvybine energija.

https://fb.me/e/2yyvCAdML

Lapkričio 11d. 18:00 – 20:00 val.
\"⏳\"️Renginio trukmė apie 2val.

\"🌞\" Energiniai mainai – 22 € asmeniui
Šokių studijos Solo latino nariams  – 17€ asmeniui

K.Griniaus 2, Kaunas
Šokių studija Solo latino

Registracija: Inga Bačėnė
latinosokiai@gmail.com

Programa:

\"🌼\"Paskaita apie sąmoningą grožį. Vidinio (energetinio) ir išorinio kūno grožio sąsaja

\"🌞\"Veido savimasažo ir kūno limfotakos suaktyvinimo pamokėlė, plaukų grožio ir augimo paslaptys.

\"🌞\"grožio ir susiharmonizavimo patarimai kiekvienai dienai, eterinių aliejų nauda emocinei būsenai.

\"🌞\"Meditacija – atgavimas ryšio su kūnu ir siela.

\"🌞\"Energinių kūno centrų – čakrų atstatymas, pripildymas gyvybine energija. Pasitelkiant dvasinio gyduolio Piotro Elkunovičiaus metodus, dievišką šviesą.

\"🌼\"Arbata, aptarimas, šilti pokalbiai, atsakymai į jūsų klausimus (pasitelkiant runas).

\"🌞\"Harmonizuojančios sielos dainos

\"📍\" P.S. Į renginį atsinešti kas turi kilimėlius, pleduką, pagalvėlę. (Bus atliekma harmonizuojanti meditacija\"😊\"),  taip pat rašiklį ir popieriaus užrašams bei pastaboms\"😊\"

\"🍃\"Renginį ves Inesa Baltrušaitienė ir Eglė Aleksandravičienė

Apie Inesą:

Kosmetologė, masažuotoja, aromaterapijos šalininkė. Kuriu ir atlieku kūną ir sielą harmonizuojančius grožio ritualus, gaminu natūralią veido kosmetiką, praktikuoju natūralias jauninančias veido ir kūno priežiūros fizines ir energetines praktikas, domiuosi vidinio (energetinio) ir išorinio kūno grožio sąsaja.

Apie Eglę:

Dvasinė gyduolė, dirbanti pagal dvasinio gyduolio – mokytojo Piotro Elkunovičiaus metodą. Reiki meistrė – mokytoja. Atlieku Visa apimančios dvasinės transformacijos seansus, refleksinių zonų harmonizavimo seansus, vedu Reiki mokymus, konsultuoju jums aktualiais klausimais. Praktikuoju holistinę dainuojančių dubenų garso terapiją, esu aromaterapijos šalininkė.Esu begalo laiminga galėdama dalintis tuo kas eina per mane!

Daugiau informacijos asmenine žinute:

https://www.facebook.com/inirjang

www.gydantisviesa.lt

Numatoma data: lapkričio 11 d. 18:00 val.

Scroll to Top