Reiki poveikis ir nauda sveikatai

Teisingai atliekami reiki seansai energiškai sustiprina vidaus organus, harmonizuoja ir pagerina jų funkcijas. Ypač efektyviai padeda atsikratyti įvairios kilmės skausmų, negalavimų, depresijos, streso. Paprastai po reiki seansų žmogus jaučiasi daug žvalesnis, padidėja darbingumas, atsparumas ligoms. Vėliau organizmas pats pradeda valytis nuo susikaupusių šlakų ir toksinų. Reiki sustiprina organizmo energetiką; pagerėja organizmo savireguliacija; prasideda išsivalymo procesas; prasideda gijimo procesas; sustiprėja imunitetas. Tuo tarpu reiki poveikis yra vos juntamas, švelnus ir apima ne tik fizinę mūsų asmenybės dalį, bet ir dvasinę – mintys tampa aiškesnės ir skaidresnės, žmogus ima labiau savimi pasitikėti, todėl gali geriau save realizuoti. Reiki energijos poveikis visada yra teigiamas, jos negalima panaudoti piktiems kėslams arba norint pakenkti. Reiki visada veikia tiek, kiek reikia, ir ten, kur reikia.
Pastoviai pratekanti Reiki energija (gydantis pas Reiki
specialistą arba išmokus ir nuolat praktikuojant Reiki) padeda atsiskleisti, sustiprina: intuiciją, (nuojautą); aiškiaregystę (pvz. auros, karminių problemų, pasekmių matymą); aiškų jutimą (savo ir kitų kūno, energetikos, įvairių energijų, erdvės švarumo); minties stiprumą ir aiškumą (tai padeda lengviau, greičiau įgyvendinti savo siekius, svajones); susikaupimą, koncentraciją; atsipalaidavimo gebėjimą; pasitikėjimą; bendravimo gabumus; geraširdiškumą, užuojautą; nesavanaudiškumą; energingumą…

Po seanso žmogus įgauna pasitikėjimą savimi, fiziškai, dvasiškai ir emociškai sustiprėja. Reiki gydomosios energijos dėka įgyjama energetinė apsauga nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio.
Kas tai Reiki energiją per atstumą? Naudojant Reiki simbolius, galima siųsti energiją į bet kurį erdvės ir laiko tašką, padėti per atstumą, atsiveria naujos perspektyvos gyvenime. Harmonizuojama aplinka, saugumas, gydomos situacijos. Reiki padeda atsiverti permainoms .Seanso nuotoliniu būdu energija pirmiausia pasiekia subtiliausius lygmenis – dvasinį, energetinį, emocinį, mentalinį ir tik pabaigoje fizinį. Po šių Reiki seansų pastebėsite atėjo naujos mintys, priėmėte naujus sprendimus, įvyko svarbių pokyčių, kurie suvokiant tai sąmoningai ar ne, bet išsprendė problemos priežastį ir problema natūraliai ėmė spręstis ar gerėti.

\"\"
Scroll to Top