Individualūs Reiki I-os pakopos mokymai

Mokymų metu susipažinsite su energijų rūšimis, atskleisite savyje ekstrasensorinius gebėjimus, mokysitės jausti subtiliasias energijas, tyrinėti Visatos dėsnius ir pritaikyti tai praktiškai savo gyvenime.

Gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasite universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio Visatos gyvybinės energijos šaltinio. Kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną. Išmoksite atsipalaiduoti, medituoti, atlikti Reiki seansą sau ir kitiems.

Individualių mokymų metu:

▪️Mokysitės kaip pajausti savo ir kitų auros lauką, bei jį pamatyti.

▪️Išmoksite čakrų balansavimo skirtingais metodais. Medituosime, suaktyvinsime savo energetinius centrus.

▪️Sužinosite apie įsižeminimo naudą ir būdus. Švytuoklės, virgulių naudojimas, kūno svyravimo testas.

▪️ Patirsite Reiki iniciaciją, mokysitės atlikti Reiki seansą sau ir kitam praktiškai.

▪️Išmoksite išvalyti vandenį, maistą, papuošalus, kristalus, daiktus, bei juos užkrauti, harmonizuojančia, šviesia energija.

▪️Sužinosite kaip pratiškai kasdienoje kelti savo vibracinį dažnį, apsivalyti nuo negatyvių energijų.

▪️Aromaterapijos nauda, garso terapijos nauda.

Reiki – universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema – savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie Visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai.

Reiki – stebuklingas metodas iš Japonijos. Kviečiu išbandyti švelnų ir šiltą, gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį. Tai galimybė atsikratyti patiems ir padėti kitiems atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą, sudėlioti mintis ir nuraminti jausmus.

REIKI METODO POVEIKIS SVEIKATAI:

▫️Sustiprina vidaus organus, harmonizuoja, pagerina jų funkcijas, išvalo nuo susikaupusių šlakų ir toksinų, padeda atsikratyti įvairios kilmės skausmų, negalavimų, sutrikimų, baimių, nerimo, streso, depresijos, viršsvorio.
▫️Padidėja atsparumas ligoms, pagerėja darbingumas.
▫️Reiki sustiprina organizmo energetiką, pagerėja organizmo savireguliacija, prasideda sveikimo procesas, sustiprėja imunitetas.
▫️Atpalaiduoja kūno ir proto įtampas. Išsilaisvinama nuo blokų, esančių fiziniame, mentaliniame, emociniame, dvasiniame ir sielos lygmenyse
▫️Harmonizuoja vegetatyvinę nervų sistemą
▫️Transformuoja neigiamas energijas į teigiamas
▫️Užpildo šviesa tolimiausius sielos kampelius ir visą esybės indą
▫️Subalansuoja energetinę sistemą
▫️Harmonizuoja vidinę būseną
▫️Pažadina sąmoningumą
▫️Pakelia dvasingumo lygmenį
▫️Pripildo kiekvieną ląstelę gyvybine energija
▫️Gerina miego kokybę
▫️Tinka bet kurio amžiaus žmogui

⚜️Poveikis labai švelnus, subtilus ir nors skirtingose vietose juntama delnų šiluma ar net karštis, tai yra tik pratekėjusios energijos požymis. Pati energija jautresnių žmonių juntama kaip švelni ir maloni vibracija, kartais migdanti, kartais aktyvinanti, priklausomai nuo žmogaus išsiderinimo stiprumo.
Reiki seansas atliekamas delnais,
kurie dedami tam tikra harmoninga seka žmogui gulint arba sėdint.

⚜️Gydo ne pats Reiki meistras, o pratekanti energija, kuri kiaurai teka per drabužius, todėl nusirengti nereikia.
Reiki skverbiasi giliai į organizmą ir ten nuima įtampas, atstato pradinę harmoniją.

⚜️Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai.

Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes !

⚜️Bus išduodamas tarptautinis sertifikatas.

Mokymus ves Eglė Aleksandravičienė. Dvasinė gyduolė, dirbanti pagal dvasinio gyduolio – mokytojo Piotro Elkunovičiaus metodiką. Reiki meistrė – mokytoja.

⚜️Mokymų trukmė viena darbo diena (11:00-17:00 val.), yra galimybė mokytis ir savaitgalio metu.

Mokymų kaina 150 eur.

Registracija patvirtinama tik gavus avansinį apmokėjimą.

Iki šilto susitikimo, Eglė 😊

Scroll to Top