Kviečiame sudalyvauti rebefingo – giluminio cirkuliacinio kvėpavimo sesijoje 🤍

\”Kvėpavimas nėra nevalingas veiksmas ar tai, ką žmonės daro įprastai. Tai – jėga, vaistas ir įrankis, kuriuo jie gali įgauti beveik antgamtiškų galių. Kvėpavimas gali paveikti kūno svorį ir bendrąją sveikatos būklę, veikia mūsų plaučių apimtį ir funkcijas. Kvėpavimas leidžia įsilaužti į savo pačių nervų sistemą, kontroliuoti imuninę sistemą, susigrąžinti sveikatą. Kvėpavimo būdo pakeitimas gali pailginti mūsų amžių\” – J. Nestor \”Kvėpavimas\”.
Tai intensyvus terapinis kvėpavimas, išsklaidantis kasdien patiriamas emocines įtampas ar skausmus, to pasekoje jaučiant didesnį džiaugsmą ar laimės pojūtį.
Kvėpavimo sesijos metu jums bus atliekamas energetinis subalansavimas su dvasine gyduole Egle Aleksandravičiene:
\”Intuityviai prisiliesiu prie kiekvieno iš jūsų, ypač tose srityse, kur susidarę energijos blokai. Tam, kad energija jumyse tekėtų laisvai ir harmoningai. Normalu kūne jausti aptirpimus, dilkčiojimus, karštį, šaltį, virpėjimą visame kūne. Visa tai po sesijos rimsta, užplūsta šiluma, ramybė, pilnatvės būsena.\”
\"▪️\" Sesija vyks Kuksando studijoje Dubingių g. 16, trečiadienį 04.05 – 18:30 val.
\"▪️\"Kvėpavimo sesija ves Milda – giluminio cirkuliacinio rebefingo kvėpavimo instruktorė ir Gedas – kuksando kvėpavimo instruktorius.
Klausimai, platesnė informacija ir registracija asmenine žinute (FB Milda Kerpė) ar telefonu 868679339.
Atlygis – 20 eur arba padėka pagal Jūsų galimybes.
https://fb.me/e/LL6Ylz5x
Scroll to Top