Kas yra Reiki? | Reiki seansai | Reiki mokymai

Kas yra Reiki?
Reiki – tai yra Visatos universali gyvybinė energija, kuri atiteka iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema – tai dvasinio tobulėjimo ir savigydos sistema, kurią maždaug prieš 100 metų atrado ir susistemino nušvitęs meistras Mikao Usui.

Reiki energiją galime panaudoti savigydai, savireguliacijai, čakrų valymui ir balansavimui, dvasiniam tobulėjimui, taip pat reiki energiją galime siųsti į praeitį, dabartį ir ateitį. Tai yra programuoti tam tikrus dalykus sėkmei. Taip pat su Reiki energija mes galime atlikti ir nuotolinį seansą kitam žmogui ar grupei žmonių, galime harmonizuoti santykius. Reiki iniciacija yra perduodama iš Reiki meistro mokytojo ir ją gali gauti kiekvienas žmogus, tai nereikalauja įpatingo pasiruošimo, pakanka nuoširdaus noro. Reiki sistema yra saugi ir lengvai įsisavinama.

Kviečiu išbandyti švelnų ir šiltą, gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį. Tai galimybė atsikratyti patiems ir padėti kitiems atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą, sudėlioti mintis ir nuraminti jausmus.

Eglė Aleksandravičienė – natūrali gyduolė, dirbanti su garsu, šviesos terapija, energiniu gydymu. Reiki meistrė – mokytoja. Sertifikuota Teta gydymo specialistė. Praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos šalininkė.
Nuo pat vaikystės empatiškumas buvo vienas svarbiausių veiksnių mano gyvenime. Suprasti, jausti, ką kitas jaučia, padėti esant gyvenimo kryžkelėje ir pastūmėti šviesiu, kupinu meilės, sąmoningumo keliu – tai mano Sielos misija.

Scroll to Top