Kas tas energetinis laukas? Ką daryti, kad jis būtų sveikas ir stiprus?

Visas mūsų gyvenimas susijęs su energija. Daugelis žmonių nesuvokia, jog visos mūsų sėkmės ir nesėkmės, sveikatos būklė priklauso ne nuo ko nors kito, o tik nuo mūsų biolauko stiprumo. O tai priklauso ir nuo mūsų minčių, ir nuo poelgių…
Vadinamasis žmogaus energetinis laukas sukuriamas veikiant septyniems energijos centrams – čakroms. Kiekviena išilgai stuburo išsidėsčiusi čakra vibruoja tam tikru dažniu. Bet kuris dažnių diapazonas susideda iš septynių pagrindinių skilčių. Pavyzdžiui, šviesos diapazoną sudaro septynios pagrindinės spalvos. Tačiau svarbus ne tik dažnis, bet ir intensyvumas, vibravimo amplitudė. Jei čakra veikia ne savo dažniu arba sumažėja jos lauko amplitudė, neišvengiamai sutrinka viso bioenerginio lauko struktūra.
\"☀️\"\"🌿\"Energetinis laukas – žmogaus energijos atspindys. Koks yra energetinis laukas, tokia žmogaus psichinė ir fizinė sveikata. Pastebėta, kad gerą energiją skleidžiantys žmonės neserga depresija ar panašaus pobūdžio ligomis, apskritai yra sveikesni. O mūsų energinį lauką veikia labai paprasti dalykai – nuo pačių paprasčiausių fizinių iki pačių sudėtingiausių, pavyzdžiui, į visatą paleistų norų ir svajonių. Taigi ne veltui sakoma, kad svajoti reikia atsargiai. Šis posakis turi labai gilią prasmę.
\"❤️\"\"🧡\"\"💛\"\"💚\"\"💙\"\"🧿\"\"💜\"
Septyni subtilieji žmogaus kūnai ir kaip juos saugoti
Kaip ir čakrų, žmogus turi ir septynis subtiliuosius kūnus, kurie sudaro visą energinį lauką:
\"✨\"Fizinis kūnas – grubiausias materialus išorinis žmogaus apvalkalas. Jį labiausiai pažeidžia netinkami fiziniai veiksmai, kurie fiziškai sekina mūsų energiją, tai ir netinkamas maistas, per mažas arba per didelis judėjimas, chaotiški, nereikalingi judesiai. Tačiau svarbu žinoti, kad tada, kai liga ar kita bloga fizinė būsena pažeidžia mūsų fizinį kūną, jau būna pažeisti visi kiti kūnai, nes pirmiausia sutrikimas prasideda aukštesniuose kūnuose, o fiziniai padariniai yra patys grubiausi – galutinė išraiška.
\"✨\"Eterinis kūnas yra maždaug per 5 cm ir toliau nuo kūno. Tai energinis žmogaus skeletas, kurio būseną gerina kvėpavimo pratimai, meditacijos, buvimas gamtoje, mėgavimasis ja.
\"✨\"Astralinis kūnas yra susijęs su žmogaus emocijomis. Šis kūnas gali palikti fizinį kūną miegant ar medituojant. Jį silpnina neigiamos emocijos, agresyvumas, vidiniai emociniai konfliktai, įvairūs prisirišimai, neišspręstos praeities problemos, emocinės traumos, nepakankamas miego laikas, jo sutrikimai. Norėdami padidinti šio kūno energiją, stenkitės, kad jūsų mintys būtų gražios ir geros.
\"✨\"Mentalinis kūnas susijęs su žmogaus intelektu ir noru pažinti, tai valios jėgos kūnas. Jis po žmogaus mirties gyvena dar vienerius metus. Jį silpnina egoizmas ir mintys, kurias lydi neigiamos emocijos.
\"✨\"Kauzalinis kūnas tiesiogiai susijęs su Žemės informaciniu lauku, kuriame sukaupta daugelio kartų patirtis.
\"✨\"Intuityvusis kūnas – kaip ir kauzalinis, yra vienas iš aukštesniųjų kūnų, vystomas visą gyvenimą ir po mirties, nes yra nemirtingas.
\"✨\"Aukščiausiasis AŠ.
Kaip pakelti savo vibracijų dažnį, arba padaryti gyvenimą gražesnį, laimingesnį ir sveikesnį?
\"☀️\"Šių laikų išminčiai ir dvasiniai mokytojai teigia, kad kiekvienas žmogus gali labai daug padaryti ne tik dėl savęs ir savo artimųjų, bet ir dėl padėties visame pasaulyje, nes visa yra tik energija, tad, rodos, viena netinkama keršto mintis gali sukelti karą visai kitame Žemės rutulio pusėje. Tad esame atsakingi už visas savo mintis ir poelgius.
Štai svarbūs gyvenimo principai:
\"🌿\"Save ir kitus priimkite tokius, kokie jie yra. Visi žmonės skirtingi, kiekvienas turi savų privalumų ir trūkumų, tad užuot kritikavę kitus ir keitę juos, keiskite ir tobulinkite save, nes keisdamiesi patys mes keičiame ir savo aplinką, visą pasaulį.
\"🌿\"Žvelkite kiek galėdami plačiau, didinkite savo tolerancijos ribas. Mes gyvename labai ribotoje aplinkoje, laikomės tam tikrų visuomeninių normų, kurios vos už kelių tūkstančių kilometrų nieko nereiškia. Plėskite savo pasaulėžiūrą, atsikratykite riboto mąstymo.
\"🌿\"Baimę keiskite tikėjimu, jis padės jums užsiauginti sparnus ir panaikins visas kliūtis bei grėsmes.
\"🌿\"Atsisakykite savikritikos, paniekos sau, didinkite savo savivertę – tai padeda gerokai sustiprinti savo energinį lauką.
\"🌿\"Per daug nesidžiaukite, per daug neliūdėkite. Visatoje visa harmoninga, tad per didelės tiek teigiamos, tiek neigiamos emocijos visada atsveriamos priešinga energija. Kuo harmoningesni būsite, tuo geresnis bus ir jūsų gyvenimas. Ieškokite „aukso viduriuko“.
\"🌿\"Geranoriškai padėkite kitiems, būkite nuoširdūs ir geraširdiški. Tai, kuo dalijatės su kitais, grįžta jums patiems, o dažniausiai – dviguba jėga.
Scroll to Top