Kaip veikia Visa apimančios dvasinės transformacijos seansas visus mūsų kūnus?

\"🟥\"FIZINIS KŪNAS – ANNAMAYA KOSHA
Tai mūsų fizinis kūnas, kuris patiria pasaulį per 5 pojūčius: regėjimas, uoslė, lytėjimas, klausa, skonis. Kūno sveikata arba negalavimai tai tik atspindis to, kokia informacija arba energijos vyrauja subtiliuosiuose kūnuose apie kuriuos sužinosite toliau. Taigi fizinis kūnas tai pasekmė ir tuo pačiu gali būti priežastis to, kaip mes jaučiamės šiandien.
SEANSO metu, fizinis kūnas atsipalaiduoja. Kūnas natūraliai šalina toksinus iš sąnarių, limfmazgių, raumenų ir ląstelių.
\"🟨\"ENERGETINIS KŪNAS – PRANAMAYA KOSHA
Šis kūnas egzistuoja dėka mūsų kvėpavimo. Mūsų kvėpavimas atspindi kokioje būklėje yra energetinis kūnas. Įsivaizduokite žmogų, kuris kvėpuoja atvira krūtine, plačiais plaučiais. Toks žmogus atrodo pasitikintis savimi ir sveikas. Jis spinduliuoja galia ir energija. Mes nematome jo energetinio kūno, bet galime pajausti žmogaus spinduliuojančią energiją. Kuo labiau mes dirbame su savo jautrumu tuo labiau mes galime ne tik jausti, bet ir matyti kito žmogaus energijas.
SEANSO metu, universali gyvybinė energija harmonizuoja žmogaus energetinę struktūrą. Įsivaizduokite, jog stresas, nerimas, neigiamos emocijos ir jausmai palieka randus mūsų energetiniame kūne, o dieviška energija šiuos randus nuima, todėl struktūra sugrįžta prie savo pirminės sveikos formos.
\"🟩\"MENTALINIS KŪNAS – MANOMAYA KOSHA
Tai mūsų minčių, prisiminimų, įspūdžių talpykla – proto kūnas. Jogos, meditacijos, \”mindfulness\” praktikos dirba su šiuo kūnu. Kuo labiau mes išmokstame valdyti savo dėmesį, tuo stipresnis ir sveikesnis šis kūnas. Protas nėra priešas. Valdant protą mes galime naudoti jį kaip instrumentą siekti savo tikslus.
SEANSO metu, labai dažnai žmonės patiria minčių nebuvimą arba kaip tik susitinka su mintimis, kurios juos kankina įprastai. Pastebiant savo mintis galima suvokti jų priežastį. Kas neramina arba ko trūksta. Po seanso ateina daugiau aiškumo ir proto lygmenyje kur verta ir svarbu nukreipti savo dėmesį.
\"🟦\"INTELEKTUALINIS KŪNAS – VIJNANAMAYA KOSHA
Išmintis, žinios, įsitikinimai, ir intuicija sudaro šį kūną. Augant, tobulėjant ne tik socialiai bet ir dvasiškai mes \”pamaitiname\” šį kūną. Nuo to kiek gerai mes vystome šį kūną priklausys mūsų pasirinkimai, veiksmai, dažniausia būsena kasdienybėje. Kai mes skaitome dvasinę literatūrą, klausomės paskaitų ir pritaikome žinias gyvenime, statome mūsų vidinio pasaulio pamatus, todėl dažnai nuo šio kūno priklausys kokius įpročius mes formuosime ir ar sveikai gyvensime.
SEANSO metu, šis kūnas \”pamaitinamas\” dvasine energija.
\"🟪\"DVASINIS KŪNAS ARBA SIELOS LYGMUO – ANANDAMAYA KOSHA
Tai mūsų centras, vidinė ašis, \”sėkla\” nuo kurios viskas prasideda. Visos dvasines praktikos nukreiptos į šį lygmenį. Kiti vadina tai Dievu viduje arba Aukštesniojo Aš. Visa informacija apie praeitus gyvenimus ir mūsų užduotis šiame gyvenime slypi šioje \”sėkloje\”.
SEANSO metu, mes patiriame ryšį su savo Aukštesniuoju Aš. Dieviška energija palydi iki pačio giliausio mūsų lygmenio.
\"🟥\"\"🟨\"\"🟩\"\"🟦\"\"🟪\"Dieviška energija veikia visus mūsų kūnus.
Tai universali energija, kuri keliauja ir harmonizuoja labiausiai pažeistą lygmenį. Tačiau paskui žmogui vistiek reikia keisti savo gyvenimą ir įpročius, norint palaikyti harmoniją viduje.
Scroll to Top