Kaip Jūs valote ir puoselėjate savo tikruosiuos namus – SAVE PATĮ?

Mes kasdien prausiamės, prižiūrim savo fizinį kūną, valome savo namus, išmetame nereikalingus daiktus, atnaujiname buitį…
O ką darome su savo vidumi? DVASINIU kūnu?
Daugelį metų kaupėme įvairias patirtis, nuoskaudas, pyktį, liūdesį, išgyvenimus – jie tarytum šiukšlės prilipo mūsų energetikoje ir kur dingo?
Dvasinės energijos seansų metu iš žmogaus energetikos yra šalinami energetiniai blokai. Seansų metu yra pasitelkiama Aukščiausia Dieviška šviesa, meilė, jėga. Pasitelkiamos energetinės kortelės, kristalai, virgulės, garso terapija ir kiti metodai.
Seansas atliekamas taikant Dvasinio gyduolio (Dieviškojo ištiesinimo iniciatoriaus) Piotro Elkunovičiaus metodus.
\"▪️\"Zonos kurios valomos, harmonizuojamos, aktyvinamos seansų metu (gyvai/nuotoliu): smegenys, vegetatyvinė nervų sistema, regėjimo sistema, skydliaukė, nosies prieančiai, storoji žarna, lifinė sistema, ausys, smegenų valdymo centrai, visi mūsų kūnai ir kt.
\"▪️\"Pojūčiai kartais gali būti ir nemalonūs, lyg durtų, maustų, tirptų tam tikros kūno vietos – tai intensyvus, stiprus seansas, panakinami įsisenėję blokai.
KUO TAI NAUDINGA?
\"▪️\"Atpalaiduoja kūno ir proto įtampas
\"▪️\"Išsilaisvinama nuo blokų, esančių fiziniame, mentaliniame, emociniame, dvasiniame ir sielos lygmenyse
\"▪️\"Harmonizuoja vegetatyvinę nervų sistemą
\"▪️\"Transformuoja neigiamas energijas į teigiamas
\"▪️\"Užpildo šviesa tolimiausius sielos kampelius ir visą esybės indą
\"▪️\"Subalansuoja energetinę sistemą
\"▪️\"Harmonizuoja vidinę būseną
\"▪️\"Pažadina sąmoningumą
\"▪️\"Pakelia dvasingumo lygmenį
\"▪️\"Aktyvizuoja savireguliacijos procesą
\"▪️\"Stiprina imuninę sistemą
\"▪️\"Sveikatina visą organizmą
\"▪️\"Pripildo kiekvieną ląstelę gyvybine energija
\"▪️\"Padeda įveikti stresą, nerimą, atrasti vidinę ramybę
\"▪️\"Gerina miego kokybę
\"▪️\"Aktyvina smegenų veiklą
\"▪️\"Tinka bet kurio amžiaus žmogui
\"⚜️\"Visa apimanti dvasinė transformacija vyksta visuose kūno lygmenyse (fiziniame, energiniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame).
Žmogaus kūnas \”pažadinamas\” suaktyvinant energiją pagrindiniuose centruose. Dieviška (dvasinė) energija duoda impulsą Jūsų organizmui pačiam išsigydyti, regeneracijos suaktyvinimui.
PASIRUOŠIMAS :
\"⚜️\"Tuo metu žmogus guli atsipalaidavęs, pačiam daryti nieko nereikia.
\"⚜️\"Savigydos procesas vyksta dar kelias dienas po seanso, kūnas gydo save pats.
Pradedame nuo pokalbio, pasitelkiame garso terapiją, tuomet atliekama energetinė sesija pasitelkus Dievišką šviesą, meilę, jėgą \"🤍\"
\"⚜️\" Labai svarbu palaikyti savo energetinę sistemą švaria, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu ir pastoviai pildyti ja energetiniais resursais.
\"⚜️\" Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai.
\"⚜️\"Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes !
\"⚜️\"Trukmė apie 2-3val. Atlieku tiek gyvai, tiek nuotoliu. Dėl jums patogaus laiko kreiptis a.ž.
DVASIA YRA TAI, KAS DARO GYVU…
Dvasinio stuburo ištiesinimo iniciatorius
   Piotras Elkunovičius gimė Moldavijoje ir gyvena nuo 1980 Vokietijoje. 1989 metais jis nuvyko į Jeruzalę ir patyrė didžiulę sąmonės transformaciją. Tai buvo palaimingas potyris su DIEVU. Piotras tapo iki šiol Žemėje neegzistavusio gydymo metodo – dvasinio stuburo ištiesinimo iniciatoriumi. Iki tol Piotras dirbo irankių meistru, o dabar jis pats yra įrankis gydančioje Dievo rankoje. Nuo tada jis padeda ir gydo savo nauju metodu žmones ir gyvūnus.
   Piotras buvo pašauktas šį nuostabų dievišką gydymo gebėjimą padaryti savo gyvenimo tikslu. Per daugiau nei 27 darbo metus jis padėjo šimtams tūkstančių žmonių pasveikti ir pagerinti sveikatą.
   Nenuilstamai atlikdamas savo pareigą, padėdamas pasveikti visapusiškai savo artimam, jis atlieka šią šventą misiją su visa savo meile. Taip atsirado Dvasinio ištiesinimo stebuklas, kuris toliau plinta po visą pasaulį. Dėkodamas Dvasiniam pasauliui, jis perduoda savo žinias kitiems gyduoliams. Kiekvienas dvasiškai subrendęs, bei rimtai ketinantis tapti gyduoliu ir padėti žmonėms, gali išmokti Dvasinio ištiesinimo specialiuose mokymuose.
  Į jo veiklą reikėtų žiūrėti globaliai, kadangi yra gydomas kolektyvinis viso pasaulio suvokimas! Pasveikimas Dvasinio ištiesinimo dėka ir dieviška žinia pagreitina dvasinį vystymąsi ir planetos perėjimą į aukštesnį lygmenį, ko trokšta kiekviena būtybė ! Sąmoningai būti su DIEVU !
Scroll to Top