Genetinis paveldas

Tu gimei neatsitiktinai būtent šiems tėvams, šioje šeimoje, kurios genetinė struktūra yra tokia, kokia reikalinga, kad galėtum pažinti savo įsitikinimus bei lūkesčius, kad galėtum \”pamatyti\”, koks tu esi iš tikrųjų ir pažengti tolyn tobulėjimo keliu.
Pasirinkimas – \”aš gimsiu čia ar ten\” – nėra sąmoningas, o greičiau tik tavo savasties vibracija, atvedanti tave pas būtent tuos tėvus, kurių genetinė bazė tau labiausiai tinka, kurioje tu lengviausiai atpažįsti savo \”būdą\” (vidinį pasaulį, psichiką, emocijas…).

Tavo fiziniai duomenys, emociniai potyriai, psichinės būsenos, intelektas leidžia suprasti, kas tu \”esi\”, kokie tavo įsitikinimai. Tam tikros tavo tėvų savybės atspindės dalį tavęs paties. Gali būti, kad su savo genetiniu paveldu, kaip pamatus naujai pradžiai, nesąmoningai drauge pasiėmei ir tam tikrus genetinius skirtumus, papildančius tavo įsitikinimus, lūkesčius, charakterį.

Genetinė sistema – dinamiškas reiškinys. Vadinasi, tu gali ją nuolat įtakoti mintimis. Ji nuolat kinta. Kaskart, kai tu visiškai pakeiti kokį nors neigiamą įsitikinimą apie save, tavo genetinė sistema pasikeičia į gerąją pusę. Taigi, genetinė determinacija neegzistuoja. Tai tik polinkis ir galimybė keistis, tobulėti…
Tu nebūtinai susirgsi paveldima liga, net jei visi giminės nariai ja sirgo. Geriau prisimink, kokios pradinės psichinės, bei emocinės šios ligos priežastys (tikrai jas atrasi atidžiau paanalizavęs kai kuriuos savo giminaičius). Elkis priešingai ir pakeisi priežastinę psichoemocinę struktūrą. Taip pasikeis genų, bei viso kūno veikimo modelis…

Scroll to Top