ENERGETINIŲ CENTRŲ GYDYMAS, HARMONIZAVIMAS

Čakrų energijos išvalymas ir veiklos subalansavimas palankiai veikia sveikatą, darbingumą, bendrą savijautą, gerina energijos pratekamumą \"☺\"\"🙏\"\"✨\"

Kiekviena čakra turi savo spalvą, vibraciją, savybes. Yra susijusi su endokrinine liauka, tam tikrais organais ir sistemomis. Čakros yra išsidėsčiusios žmogaus energetiniame sušumna kanale, kuris eina per mūsų stuburą ir jungia dangų su žeme. Jei kuri čakra yra blokuota ar turi pažeidimų, energija harmoningai necirkuliuoja, žmogus pradės jausti tam tikrus energetinius, psichologinius ar fizinius sutrikimus.Dažnai žmonės gyvena aktyvioje vienoje arba keliose čakrose, kitomis neužsiimdamas. Jeigu gyvena pvz. daugiau pirmame energetiniame centre, yra labiau paskendę materialiame pasaulyje ir suvokia jį iš šio taško. Tokiam žmogui sunku pakilti aukštyn į kitus energetinius centrus ir užsiimti meditacija. Todėl pirmas centras turės daug energijos, o kiti centrai mažai. Bet tam, kad žmogaus visi energetiniai centrai būtų aktyvūs, iš pirmos čakros energija kils į kitus centrus, tam , kad palaikyti jų veiklą, bet nedirbs taip efektyviai, jei užsiimtume visos sistemos tobulėjimu. Arba atvirkščiai, žmonės, kurie daug medituoja ir vysto daugiau aukštesnius centrus, jiems būna sunku įsižeminti ir jausti glaudų ryšį su žeme, užsiimti materialiais dalykais. Dažnai tokie žmonės nesijaučia stabiliai, neigia materialinį pasaulį, neturi daug materialių resursų.

Idealiame variante žmogaus sistema turėtų veikti visuose 7 lygiuose ir sąmonė keliauti per visus energetinius centrus, valyti juos energetiškai nuo blokų, įsitikinimų ir energizuoti atliekant tam tikras energetines praktikas. Ir visa tai tampa įmanoma, kai patyręs žmogus, kuris užsiima dvasiniu gydymu, energetinių pažeidimų pašalimu , transformacija ir užpildymu Jums padeda dirbti su savo sistema. Jis jau turi įdirbį ir būnant jo energetiniame lauke vyksta stiprios transformacijos. Labai svarbu palaikyti savo energetinę sistemą švaria, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu ir pastoviai pildyti ja energetiniais resursais. Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai.Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes ! 

Seanso metu galite jausti tiek šilumą, tiek šaltį, tiek karštį įvariose kūno vietose. Gali jaustis virpėjimas kojose ar bendrai kūne. Lengva vibracija pėdose, taipogi tirpimas tam tikrose kūno vietose kur šalinasi energetiniai blokai, tuomet užlieja šiluma, nusiraminimas, energijos daugiau prateka ir žmogaus bendra fizinė ir emocinė būklė pagerėja. Pojūčiai kiekvienam žmogui skiriasi, taipogi ir kiekvieną kartą gali skirtis pojūčiai, nes viskas priklauso nuo mūsų energetinių centrų būklės tuo metu. Taipogi būna žmonių, kurie seanso metu mato skirtingas spalvas, vaizdinius… Tame viskas puiku. Rodo jūsų išlavintą kūrybiškumą, intuityvumą.


1. Muladhara čakra – šakninė čakra(raudona spalva) 
2. Svadhistana – seksualinės energijos čakra(oranžinė spalva) 
3. Manipura – saulės rezginio čakra(geltona spalva) 
4. Anahata – širdies čakra(žalia spalva) 
5. Vishuddha – gerklės čakra(žydra spalva) 
6. Ajna – trečios akies čakra(tamsiai mėlyna spalva) 
7. Sahasrara – karūnos čakra(violetinė/krištolinė spalva).

Scroll to Top