Emocijų paleidimas ir energetinis balansavimas

Emocijos mūsų kūnuose – ne kas kitas kaip susikaupusi ir užstrigusi energija.
Kokia ši energija priklauso nuo jos vibracijos ir reikšmės mūsų gyvenime.
Emocijos mus lydi kasdien, todėl būtų nerealu manyti, kad tapsime bejausmiai…
Tiesiog tai normalus reiškinys, kaip kasdienis mūsų kūno prausimas vandeniu, taip energijos valymas, nuo užstrigusių emocijų.
Kartais emocijos mūsų energetiniame lauke pragyvena šimtus metų, sukurdamos ilgalaikes programas, o to pasekoje – pasekmes gyvenime – kaip įvairios ligos, nelaimingi ryšiai su žmonemis ar kitos nemalonios situacijos.
Renginyje susitiksime pastebėti ir prasivalyti savo energetinį lauką nuo šiuo metu slegiančių, stipriausių emocijų, procesą sustiprinsime dieviškos energijos srautais ir padėsime išjausti kurioje kūno vietoje gyvena jausmas. Atliksime jausmo paleidimo ir transformacijos procesus, susibalansuosime energetinius centrus ir pasikrausime švaria gyvybine energija
Procesą papildys aromaterapija ir harmonizuojantys garsai. Po renginio jausitės palengvėję, susibalansavę, įgysite patirties ir įrankių kaip patiems tvarkytis su savo emocijomis.
Sesijos metu jums bus atliekamas energetinis subalansavimas su dvasine gyduole Egle Aleksandravičiene:
\”Intuityviai prisiliesiu prie kiekvieno iš jūsų, ypač tose srityse, kur susidarę energijos blokai. Tam, kad energija jumyse tekėtų laisvai ir harmoningai. Normalu kūne jausti aptirpimus, dilkčiojimus, karštį, šaltį, virpėjimą visame kūne. Visa tai po sesijos rimsta, užplūsta šiluma, ramybė, pilnatvės būsena.\”
Jei pajutai vidinį kvietimą – ateik! \"💚\"
\"⚜️\" Sesija vyks Kuksando studijoje Dubingių g. 16, Kaunas. Sekmadienį 05.21 18 val.
\"⚜️\"Kelionėje į SAVE jus lydės emocijų paleidimas, aromaterapija su Inesa ir energetinis apsivalymas, harmonizavimas su Egle.
\"⚜️\"Klausimai, platesnė informacija ir registracija asmenine žinute:
\"⚜️\"Energetiniai mainai – 25 eur arba padėka pagal Jūsų galimybes.
Scroll to Top