Dvasinė ir fizinė patirtis viename ☀️

ASMENINĖS GARSO SESIJOS / Dainuojančių dubenų garso masažas
Tai terapinis garso naudojimas siekiant fizinės, psichologinės, dvasinės harmonijos ir sveikatos žmogui.
\"🎶\"Tibeto dubenėlių skambesys ramina, harmonizuoja, atpalaiduoja nuo įtampos. Šios praktikos metu tereikia jaukiai įsitaisyti, užsimerkti ir leisti sau keliauti ten, kur nuves garsai\"🎶\"
KUO TAI NAUDINGA?
\"🕉\"Nuostabus, natūralus relaksacijos ir gydymo metodas
\"🕉\"Atkuria vidinę harmoniją
\"🕉\"Mobilizuoja organizmo regeneracines savybes
\"🕉\"Įveda protą į gilios meditacijos būseną.
\"🕉\"Sesijos metu tarsi sustoja laikas, apima absoliučios ramybės pojūtis, nurimsta skausmai.
 \"🕉\"Naudinga ypač tuomet, kai slegia stresas ir nemiga, vargina migrena, stuburo ligos, ar net gali padėti imtis pokyčių gyvenime (pavyzdžiui, mesti rūkyti).
KAIP VYKSTA SESIJA?
Sesija pradedama nuo dubenų išdėstymo ant ir prie gulinčio žmogaus kūno, užklojus jį pleduku (nusirengti nereikia).
Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens, kai šis yra lengvai mušamas specialiu prietaisu (maletu). Kupinas obertonų gausa garsas pereina per žmogaus kūną vibruojančiomis bangomis, ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius centrus, harmonizuodamas kūno ląsteles.
\"⚜️\"Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, tirpina blokus, atlaisvina energijos tekėjimą, derina ir gydo energetinius centrus, stiprina imunitetą ir žmogus pasijunta sveikesnis, laimingesnis bei harmoningesnis.
\"⚜️\"Kaip tai nutinka? Daugelis esame girdėję, jog garso bangos ir virpesiai veikia vandenį ir staigiai užšaldžius vandens molekulę, pamatysime harmoningą arba, priklausomai nuo garso, neharmoningą molekulę.
Žmogaus kūną apie 70 proc. sudaro vanduo, tad garsai, kurie sklinda iš dubenų, priverčia Jūsų kūno ląsteles vibruoti ir išsidėstyti molekules tam tikra darnia tvarka. Tad, jeigu yra pažeistas vienas ar kitas kūno organas, garsais galime priversti jį rezonuoti tam tikra teigiama ir harmoninga vibracija. Harmoningo garso ir jo sukelta vibracija pasiekia kūną labai giliai, t. y. pasiekia bet kurį organą. Atliekant šį masažą ir perėjus su dubenimis per visą kūną yra \”sustyguojama\” visa fizinio kūno veikla.
\"☯️\"Svarbiausias terapijos tikslas – organizmo harmonijos grąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būseną, primenančią lengvą hipnozę.
\"⚜️\"Užsiregistruoti asmeninei tibeto dainuojančių dubenų garso sesijai galite čia:
\"◾\"elektroniniu paštu gydantisviesa@gmail.com arba
\"◾\"FB žinute puslapyje Gydanti Šviesa
Registruodamiesi nurodykite savo vardą ir telefono numerį.
\"⚜️\"Daugiau mano teikiamų paslaugų rasite čia:
Scroll to Top