Dėkingumo praktika 

Nuoširdus dėkingumas, tai kuriamosios energijos spinduliavimas
\”Dėkoju!\” – yra vienas iš energetiškai stipriausių žodžių\"🙏\" Tai ne paprastas \”ačiū\”, kuriuo nesąmoningai mėtomės į kairę ir į dešinę. Tai yra nuoširdumo kupina vidinė būsena, kai jaučiame meilę ir gėrį!
Daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad dėkingumui reikia priežasties Sustokite minutei ir susimąstykite: negi pats gyvenimas su visomis Jums suteiktomis galimybėmis nėra pakankama priežastis ištarti \”Dėkoju\”?
Kai nustojate manyti, kad visi aplinkiniai Jums skolingi, kai pradedate pastebėti bei iš tikrųjų vertinti kiekvieną savo gyvenimo akimirką, kai mokotės jausti dėkingumą už viską, kas Jus supa,- Jūsų gyvenimas sužydi ir įgyja naują prasmę.
\"🙏\"Dėkingumo praktika:
Kiekvieną dieną pradėkite nuo Dėkingumo\"🙏\"
Padėkokite už naują rytą, už jaukų patalą, už sveiką kūną, už artimus žmones, už įvykius ir pamokas, kurias gaunate dienos eigoje, už galimybę augti, siekti, mokytis, tobulėti, už galimybę mylėti ir būti mylimiems. Šį sąrašą galite tęsti be galo. Kuo dažniau atversite savo širdį, tuo Jūsų gyvenime bus daugiau dalykų, už kuriuos galite jaustis dėkingi \"❤\"
Galite savo dėkingumą reikšti mintyse arba žodžiais. Jūs netgi galite įsigyti gražų sąsiuvinį, kuriame žymėsitės visus Jūsų dėkingumą skatinančius dalykus. Ir visai netrukus pastebėsite, kad ši paprasta praktika atneš į Jūsų gyvenimą šviesių ir teigiamų pokyčių!
Jūs pastebėsite, kad Jūsų mintys tampa vis lengvesnės ir šviesesnės, pajusite, kaip harmonizuojasi Jūsų organizmas, kaip kiekviena diena įgauna vis daugiau jaukių ir šiltų atspalvių. Tokia transliacija trauks į Jūsų pasaulį atitinkamus žmones, naujas galimybes, gausą, meilę, džiaugsmą.
Pradėkite dar šiandien, juk taip paprasta ištarti žodį \”Dėkoju…\”
Scroll to Top