Daugiau informacijos apie dvasinius seansus

Sveiki, mielieji \"😊\"

Dirbu pagal Piotro Elkunovičiaus metodą. Seansas atliekamas taikant DVASINIO GYDUOLIO praktikas. Pasitelkiami kristalai, energetinės kortelės, virgulės, afirmacijos, garso terapija, aromaterapija ir kiti metodai.
\"💠\"Zonos kurios valomos, harmonizuojamos, aktyvinamos seansų metu (gyvai/nuotoliu): smegenys, vegetatyvinė nervų sistema, regėjimo sistema, skydliaukė, nosies prieančiai, storoji žarna, smegenų valdymo centrai, visi mūsų kūnai, limfinė sistema, ausys…
\"💠\"pojūčiai kartais gali būti ir nemalonūs, lyg durtų, na tai intensyvus, stiprus seansas.
KUO TAI NAUDINGA?
\"▪️\"Atpalaiduoja kūno ir proto įtampas
\"▪️\"Išsilaisvinama nuo blokų, esančių fiziniame, mentaliniame, emociniame, dvasiniame ir sielos lygmenyse
\"▪️\"Harmonizuoja vegetatyvinę nervų sistemą
\"▪️\"Transformuoja neigiamas energijas į teigiamas
\"▪️\"Užpildo šviesa tolimiausius sielos kampelius ir visą esybės indą
\"▪️\"Subalansuoja energetinę sistemą
\"▪️\"Harmonizuoja vidinę būseną
\"▪️\"Pažadina sąmoningumą
Pakelia dvasingumo lygmenį
\"▪️\"Aktyvizuoja savireguliacijos procesą
\"▪️\"Stiprina imuninę sistemą
\"▪️\"Sveikatina visą organizmą
\"▪️\"Pripildo kiekvieną ląstelę gyvybine energija
\"▪️\"Padeda įveikti stresą, nerimą, atrasti vidinę ramybę
\"▪️\"Gerina miego kokybę
\"▪️\"Aktyvina smegenų veiklą
\"▪️\"Tinka bet kurio amžiaus žmogui
\"⚜️\"Seanso metu yra perduodama universali gyvybinė energija, kuri užpildo visą Jūsų aurą, fizinį kūną, visus organus ir sistemas.
\"⚜️\"Transformuoja įtampas, apvalo nuo negatyvių energijų, padeda atsipalaiduoti, harmonizuoja vidinę būseną. Sustiprina imuninę sistemą.
\"⚜️\"Visa apimanti dvasinė transformacija vyksta visuose kūno lygmenyse (fiziniame, energiniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame).
Žmogaus kūnas \”pažadinamas\” suaktyvinant energiją pagrindiniuose centruose. Energija duoda impulsą Jūsų organizmui pačiam išsigydyti, regeneracijos suaktyvinimui.
PASIRUOŠIMAS :
\"⚜️\"Tuo metu žmogus guli atsipalaidavęs, pačiam daryti nieko nereikia.
\"⚜️\"Savigydos procesas vyksta dar kelias dienas po seanso, kūnas gydo save pats.
Pradedame nuo pokalbio, pasitelkiame garso terapiją, tuomet atliekama energetinė sesija pasitelkus Dievišką šviesą, meilę, jėgą \"🤍\"
\"⚜️\" Labai svarbu palaikyti savo energetinę sistemą švaria, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu ir pastoviai pildyti ja energetiniais resursais.
\"⚜️\" Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai.
\"⚜️\"Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes !
\"⚜️\"Trukmė apie 2-3val.
DVASIA YRA TAI, KAS DARO GYVU…
Dvasinio stuburo ištiesinimo iniciatorius
   Piotras Elkunovičius gimė Moldavijoje ir gyvena nuo 1980 Vokietijoje. 1989 metais jis nuvyko į Jeruzalę ir patyrė didžiulę sąmonės transformaciją. Tai buvo palaimingas potyris su DIEVU. Piotras tapo iki šiol Žemėje neegzistavusio gydymo metodo – dvasinio stuburo ištiesinimo iniciatoriumi. Iki tol Piotras dirbo irankių meistru, o dabar jis pats yra įrankis gydančioje Dievo rankoje. Nuo tada jis padeda ir gydo savo nauju metodu žmones ir gyvūnus.
   Piotras buvo pašauktas šį nuostabų dievišką gydymo gebėjimą padaryti savo gyvenimo tikslu. Per daugiau nei 27 darbo metus jis padėjo šimtams tūkstančių žmonių pasveikti ir pagerinti sveikatą.
   Nenuilstamai atlikdamas savo pareigą, padėdamas pasveikti visapusiškai savo artimam, jis atlieka šią šventą misiją su visa savo meile. Taip atsirado Dvasinio ištiesinimo stebuklas, kuris toliau plinta po visą pasaulį. Dėkodamas Dvasiniam pasauliui, jis perduoda savo žinias kitiems gyduoliams. Kiekvienas dvasiškai subrendęs, bei rimtai ketinantis tapti gyduoliu ir padėti žmonėms, gali išmokti Dvasinio ištiesinimo specialiuose mokymuose.
   Į jo veiklą reikėtų žiūrėti globaliai, kadangi yra gydomas kolektyvinis viso pasaulio suvokimas! Pasveikimas Dvasinio ištiesinimo dėka ir dieviška žinia pagreitina dvasinį vystymąsi ir planetos perėjimą į aukštesnį lygmenį, ko trokšta kiekviena būtybė ! Sąmoningai būti su DIEVU !
\"\" \"\" \"\"
Scroll to Top