Bet kokia energija yra tiesiogiai susijusi su žmogaus emocijomis ar mintimis.

Kiekvienas žmogus turi bioenergetinę struktūrą. Turbūt esate girdėję apie energetinį gydymą. Tačiau ne kiekvienas supranta kaip tai veikia. Tiesa, kiekvienas žmogus turi jėgą – energiją, kuri duoda galimybę gydyti save ir kitus.
Bioenergetinis gydymas taikomas, kada norima pagyti nuo fizinių, emocinių, dvasinių ir psichinių ligų. Reikia išmokti kontroliuoti šią energiją. Kada jau asmuo būna patyres, jis gali energiją siųsti per nuotolį, gali gydyti, vizualizuoti, formuoti žmogaus fontomą ir taip jam padėti… Tačiau ir paprastas žmogus gali išmokti valdyti savo energiją ir gydyti save pats. Svarbiausias dalykas ką reikia išmokti pažvelgti į gyvenimiškas situacijas atmetus emocijas.
Fiziniame žmogaus organizme yra savarankiški gijimo mechanizmai. Žmogaus sistemoje yra įrengta apsaugine sistema, kuri apsaugo organizmą nuo patogenų patekimo. Todėl kūnas savarankiškai vykdo regeneracijos procesą, sukurdamas naujas ląsteles. Energija – tai asmens – individo gyvenimo jėga, kuri susideda iš dviejų energijos komponentų: išorės ir vidaus – fizinio ir sielos energijos lygių.
Turbūt daugelis su sutiks su manimi, kad Iš pradžių reikia gydyti sielą, o po to seka proto ir kūno gijimas. Siela, protas ir kūnas turi skirtingus poreikius. Bioenergetinis gydymas atkuria sielos, kūno ir proto ryšį. Čia yra svarbu Meilės energija, kuri turi visiškai neįtikėtiną gydomąją galią.
Siųsdami Meilės energiją į į bet kurią kūno dalį, kurioje yra skausmas ar sutrikimas, meilė užpildo tą vietą sielos atnaujinimo ir proto galia. Protas duotas tam žmogui, kad jis galėtų aptikti problemą ir rasti sprendimą, o siela , kuri yra pripildomaja besąlygiška meile parodo tikrojo gyvenimo kokybę. Taigi darni siela – Tai gyvenimo dabartyje jausmas, ten kur vyksta gyjimas- ne praeityje ar ateityje.
Neigiamos mintys, nuo kurių organizme kaupiasi nuodai, lemia būsimas ligas. Būtina atsikratyti neigiamų minčių, raminti mintis. Kai mūsų širdis kupina baimės, pykčio, liūdesio ar nevilties, nėra vietos šiltiems jausmams, o be jų sunku išlikti sveikiems. Meilė susijusi su siela ir atlaidumu, kuris pasireiškia- protu. Negiamų emocijų metu protas išskiria emocinį krūvį, kuris yra užpildomas skausmingomis mintimis.
Turite išmokti nekaupti pykčio, išmokite atleisti. Atleidimas pašalina stagnaciją energetikos kūne, todėl kūnui pateikta informacija gali laisvai tekėti, teikiant nuorodas sielai… Reguliariai siųsdami meilės vibracijas į skaudamas vietas, pašalinamos baimės.
Kreipdami meilės energiją į save ar į kitus, Svarbiausia dėmesys į tai, kaip tai darysite kokiomis mintimis ir koks galutinis jūsų tikslas. Gydymas yra suderinamas su pritraukimo įstatymu: Ką jūs galvojate, tuo galite ir tapti. Kuo daugiau jūs gaunate,tuo daugiau atiduodate \"💚\"
Scroll to Top