Apie klasikinę Tibeto dubenų garso terapiją

Klasikinė dubenų garso terapija prasideda nuo dubenų pastatymo ant gulinčio žmogaus kūno ir vibracijų provokavimo jų mušimo arba trynimo dėka. Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, tirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą.

 \"✨\"Terapeutai naudoja dubenų terapiją gydant skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t. Visgi svarbiausias terapijos tikslas – organizmo harmonijos grąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būsena, primenančia lengvą hipnozę.\"✨\"Terapija dubenimis padeda streso, neurozės ir nemigos atvejais.

\"✨\"Tokia terapija rodo puikius rezultatus gydant migreną, stuburo ligas, netgi padeda mesti rūkyti. Remiantis Rytų medicina, kuri ligų priežastį vardina kaip energijos tekėjimo užsiblokavimą organizme, užtenka atlaisvinti kanalus, kuriais teka energija, ir žmogus pasijunta sveikesnis, laimingesnis bei harmoningesnis. Ir būtent dubenų terapija padeda tai padaryti.

\"✨\"Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens lengvo mušimo arba trynimo specialiu prietaisu dėka. Garsas vibruojančiomis bangomis pereina per žmogaus kūną, ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius jo centrus.

\"\"
Scroll to Top