2023.01.22 renginys moterims \”Intuityvi moteris\” (Kaunas)

Vakaro programa:
\"💫\"Energetinis subalansavimas – atgavimas ryšio su savo kūnu ir siela, prisipildymas gyvybine energija
\"💫\"Terapinių instrumentų – tibeto, krištolo dubenų, čakrafonų, koshi varpelių, tingšos, šamaninio būgno garsai
\"💫\"Apsijungimas moterų rate, žinutė kiekvienai
\"💫\"Intuityvaus piešimo pamoka
\"💫\"Susipažinimas su Aroma kortomis
\"💫\"Intuityvaus šokio pamoka
\"💫\"Vakaro uždarymas
\"🎨\"Piešime fraktalus – atsiversime kūrybai, savęs pažinimui. Piešime vieną – dešine, kitą kaire ranka.
Kodėl ir kaire? Piešiant ir spalvinant fraktalinius piešinius kaire ranka, lavėja dešinysis smegenų pusrutulis, atsakingas už kūrybą ir intuiciją. Dešine – loginis. Tokiu būdu harmonizuojami abu pusrutuliai.
Piešinys padeda koncentruoti mintį, aiškiau mąstyti apie norimą dalyką, pažadinti ir sutelkti viduje snaudžiančias jėgas.
Kuo pasižymi fraktalinis piešimas? Tai autorinė piešimo metodika, kur linijos piešiamos užmerktomis akimis, o gautas linijų raizginys spalvinamas. Toks piešinys yra maža mūsų gyvenimo detalė, netiesiogiai, bet gana tiksliai, atspindinti visą mūsų gyvenimą.
\"💃\"\"👠\"Intuityvus šokio praktika
Mūsų kūnas tai mūsų energijų išraiška
Kiekviena iš mūsų atėjome kurti savo gyvenimą, naudodamos savo energiją ir  transformuodamos ją fiziniame pasaulyje – per kūną. Kūnas – laikina mūsų sielos buveinė, mūsų tęsinys, kuris glaudžiai susijęs su mūsų pačių savęs išraiška ir kūryba šioje realybėje.
Intuityvus šokis – tai viena iš meditacijos rūšių, kuri padeda: identifikuoti užstrigusias emocijas, įsižeminti, subalansuoja energetinius centrus, per kūno judesį laisvinamos įtampos ir  emociniai blokai. Praktikuojant šokį atsiranda lankstumo ir drąsos gyvenime, pasitikėjimo savimi, daugiau spontaniškumo ir džiaugsmo, kyla savivertė, gerėja moters fizinė ir psichologinė sveikata. Intuityvus šokis leidžia labiau išgirsti save ir suvienyti savo sielos poreikių išraišką šiame fiziniame pasaulyje \"💃\"
\"🌸\"Susitikime jau 2023.01.22 \"🌸\"
\"📌\"Vieta: Drobės pastate, Drobės g. 62 – 428 (4 aukštas), Kaunas – užkilę laiptais – iki pat koridoriaus pabaigos.
Video kaip rasti studiją:
\"📅\"Data: 2023.01.22 16-19h
\"⏳\"️Renginio trukmė apie 3val.
\"💸\"Energetiniai mainai: 33 eur.
\"📍\"Galite su savimi turėti pleduką užsikloti, pagalvėlę, bet studijoje jų bus \"😊\"
\"🖋\"Užsiregistruoti galite asmenine žinute, bei elektroniniu paštu:
Registruojantis parašykite savo vardą, pavardę, tel.nr.
\"❗️\"Reikalingas 10eur avansinis mokestis\"❗️\"
Renginį ves Inesa Baltrušaitienė ir Eglė Aleksandravičienė
Apie Inesą:
Kosmetologė, masažuotoja, aromaterapijos šalininkė. Kuriu ir atlieku kūną ir sielą harmonizuojančius grožio ritualus, gaminu natūralią veido kosmetiką, praktikuoju natūralias jauninančias veido ir kūno priežiūros fizines ir energetines praktikas, domiuosi vidinio (energetinio) ir išorinio kūno grožio sąsaja.
Apie Eglę:
Dvasinė gyduolė, dirbanti pagal dvasinio gyduolio – mokytojo Piotro Elkunovičiaus metodiką. Reiki meistrė – mokytoja. Atlieku dvasinės energijos seansus, refleksinių zonų harmonizavimo seansus, vedu Reiki mokymus, sąmoningus moterų vakarus, vaikučių edukacinius užsiėmimus. Konsultuoju jums aktualiais klausimais. Praktikuoju holistinę dainuojančių dubenų garso terapiją, esu aromaterapijos šalininkė.
Daugiau informacijos asmenine žinute:
Scroll to Top